Новини

21.08.2023

УКРАЇНА ФЕЄРИТЬ НА ЮНІОРСЬКОМУ ЄВРО-2023 ЗІ СТРИБКІВ У ВОДУ

Ukrainian Diving Federation


У Рієці (Хорватія) триває юнацький чемпіонат Європи зі стрибків у воду.


Розпочала Євро-2023 серед юніорів збірна України золотом! Наш колектив, який представляють Аванесов Данило, Азаров Кирило, Глижіна Каріна, Гриценко Марк, стала чемпіонами у змішаній команді. Українці набрали 377.10 бали, випередивши на 22,2 команду Німеччини. Трійку найкращих замкнули іспанці (310.90).


Наступного дня золоту нагороду завоювала українка Каріна Глижіна - наша спортсменка стала найкращою в стрибках з 3-метрового трампліну (група В). Із сумою 341.35 бала Каріна не залишила жодних шансів суперницям.


Ще одне золото здобули дебютантки змагань - Діана Шевченко та Аліса Мєшкова у нелегкій боротьбі здобули 1 місце у синхронних стрибках з вишки (245.13 бал).


Юнацька континентальна першість у Хорватії триватиме до 25 серпня, тож українці мають неодноразову можливість ще раз піднятись на п'єдестал.

Поділитися

1015

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553 https://vip.shuvar.com/

Інші Новини