Новини

18.10.2022

АНДРІЙ ШЕВЧЕНКО ЗВОРУШИВ ЗАЛ ЕМОЦІЙНОЮ ПРОМОВОЮ НА ЦЕРЕМОНІЇ ВРУЧЕННЯ «ЗОЛОТОГО М’ЯЧА»



Легенда українського і світового футболу Андрій Шевченко виступив з емоційною промовою на церемонії вручення «Золотого м’яча» 2022 у Парижі.


Володар «Золотого м’яча» 2004 вкотре нагадав світові, що повномасштабна війна українського народу з російськими окупантами триває. Андрій Шевченко заявив, що пишається співвітчизниками, які бороться проти агресора за свою свободу, а також закликав усіх не припиняти допомагати Україні протистояти ворогу.


«Це дуже складний момент для усіх українців, відколи війна почалася. Я дуже пишаюсь тим, як моя країна захищається та воює за свободу проти ворога. Я залучений у багато гуманітарних та медичних проєктів разом з платформою UNITED24, яку заснував президент України Володимир Зеленський. Дуже важливо пам'ятати, що війна й досі триває. Але найважливіше - залишатися з Україною і допомагати», - сказав Андрій Шевченко зі сцени.

Поділитися

1026

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553 https://vip.shuvar.com/

Інші Новини