News

04.07.2026

КАЛІНІНА ТА ЯСТРЕМСЬКА ПЕРЕМОЖНО СТАРТУВАЛИ У ПАРНОМУ РОЗРЯДІ "ВІМБЛДОНУ"


Ангеліна Калініна (№66 WTA) та Даяна Ястремська (№67 WTA) успішно розпочали виступи у парному розряді "Вімблдону"-2026.


У першому колі український дует обіграв бразилійку Лауру Пігоссі та швейцарку Сімону Вальтерт. Калініна та Ястремська поступилися у стартовій партії, однак надалі повністю перехопили ініціативу та здобули перемогу – 4:6, 6:1, 6:1.


Зазначимо, що спочатку українки мали грати проти румунки Сорани Кирсті та "нейтральної" Анни Калінської, однак суперниці знялися з турніру.


У другому колі Калініна та Ястремська зіграють проти третіх сіяних змагань – Анни Даніліної з Казахстану та Александри Крунич із Сербії.


Раніше переможно стартувала у парному розряді Марта Костюк (№13 WTA). Українка в дуеті з румункою Еленою-Габріелою Русе перемогла п’ятих сіяних турніру Ніколь Мелікар-Мартінес зі США та Ерін Раутліфф із Нової Зеландії – 6:3, 6:4.


Також до другого кола пробилася Юлія Стародубцева (№55 WTA). Вона разом з американкою Пейтон Стернс обіграла Ізабель Гаверлаг із Нідерландів та Панну Удварді з Угорщини – 6:4, 4:6, 6:4.


Нагадаємо, Костюк також продовжує виступи в одиночному розряді британського мейджора. У другому колі українка здобула вольову перемогу над "нейтральною" Анною Блінковою та вийшла до третього раунду, де зіграє проти американки Емми Наварро (№26 WTA).


"Вімблдон"-2026. Парний розряд. Перше коло


Лаура Пігоссі / Сімона Вальтерт – Ангеліна Калініна / Даяна Ястремська – 1:2 (6:4, 1:6, 1:6)



Others News