Новини

Легка Атлетика

11.08.2026

МИХАЙЛО КОХАН ЗДОБУВ "БРОНЗУ" ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ-2026 З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ


Михайло Кохан приніс Україні першу медаль чемпіонату Європи-2026 з легкої атлетики.


Український легкоатлет здобув "бронзу" у чоловічому метанні молота. У фіналі Кохан показав результат 79.49 м.


До фіналу українець відібрався з четвертим найкращим результатом кваліфікації – 77.40 м. У вирішальному секторі змагалися 12 атлетів, серед яких були всі шість лідерів європейського рейтингу.


Кохан розпочав фінал із результату 78.70 м. У третій спробі він покращив показник до 78.76 м, а після четвертого раунду піднявся на четверте місце з результатом 79.10 м.


У п’ятій спробі українець метнув молот на 79.49 м та вийшов на третю позицію. У заключному раунді всі спортсмени виконали невдалі спроби, тож Кохан зберіг місце у трійці призерів.


Переможцем став угорець Бенце Галаш, який показав 84.25 м. Це найкращий результат сезону у світі та десятий показник в історії дисципліни. Друге місце посів німець Мерлін Гуммель – 80.82 м.


Як зазначають у Суспільне Спорт, Кохан вдруге поспіль став бронзовим призером чемпіонату Європи. У 2024 році в Римі українець також здобув "бронзу" з результатом 80.18 м.


Медаль Кохана стала першою для України на Євро-2026 з легкої атлетики.


Чемпіонат Європи-2026 з легкої атлетики. Метання молота. Чоловіки

  1. Бенце Галаш Угорщина – 84.25 м
  2. Мерлін Гуммель Німеччина – 80.82 м
  3. Михайло Кохан Україна – 79.49 м

Поділитися

42

https://packotek.com.ua/ https://ukrwrestling.com.ua/ https://vip.shuvar.com/

Інші Новини